• Неодамнешно
  • -46 %
Crixalis Бренд Дизајнер Мажите Поларизирани очила за сонце Возење Сонце Очила За Мажи Жени Очила Eyewear ноќенпоглед Очила CL3365

Crixalis Бренд Дизајнер Мажите Поларизирани очила за сонце Возење Сонце Очила За Мажи Жени Очила Eyewear ноќенпоглед Очила CL3365

DEN 331.00
DEN 612.48

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
64mm
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
CRIXALIS
Број На Модел На:
CL3365
Леќа Висина:
37mm
Леќи Материјал:
Polaroid
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата