• Неодамнешно
  • -40 %
2018 Нови TR90 Флексибилни Деца Поларизирани очила за сонце Бебе Момче Девојки Сонце Очила Дете очила со Младата Oculos Нијанси Со UV400 Случај

2018 Нови TR90 Флексибилни Деца Поларизирани очила за сонце Бебе Момче Девојки Сонце Очила Дете очила со Младата Oculos Нијанси

DEN 287.00
DEN 478.08

Количината на стоката
Това е достапна

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Состојба : НОВА
Рамка Материјал : TR90
Леќа Материјал : TAC Поларизирани Леќи
Содржина : 1 Парчиња Очила За Сонце+ 1 Чиста Крпа+ 1 Прашина Торба
Подобро за 4-12 години деца. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ако верувате имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти negtive повратни информации. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ве молиме проверете ја големината на табелата пред цел. Гаранција и Гаранција : *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Испорака : 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400,Огледало
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Пол:
Момчиња
Одделот За Името:
Деца
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
41mm
Број На Модел На:
@B-JB888-Црвена Случај
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
брза испорака:
Обично во 48 часа
Леќа Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB Зраци

Слични производи во категоријата