• Неодамнешно
Dokly бренд мода очила за сонце мажите Ретро Очилата Жените Гроздобер Сонце Очила Oculos Де Grau Femininos Мода Gafas

Dokly бренд мода очила за сонце мажите Ретро Очилата Жените Гроздобер Сонце Очила Oculos Де Grau Femininos Мода Gafas

DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


.

Клучни карактеристики

рамка боја:
Картон Пакет
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
завиткајте
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
54mm
Бренд Име:
DOKLY
Број На Модел На:
Dokly02
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќа Висина:
42mm
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата