• Неодамнешно
  • -9 %
Модната Панк Mens Крстот Pendientes Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Исус Крстот Шарм Обрачот Huggie Обетки Накит За Мажи Жени

Модната Панк Mens Крстот Pendientes Сребро Црна Нерѓосувачки Челик Исус Крстот Шарм Обрачот Huggie Обетки Накит За Мажи Жени

DEN 135.00
DEN 148.32

Количината на стоката
Това е достапна


Производ : Крос-Обетки
Боја : Црна;Сребро.
Материјал : Челик
Продажба На Единица : Пар
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Клучни карактеристики

Метална боја:
Сребрена, Црна
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YC0203
Бренд Име:
DMMiRA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Големина (Должина * Ширина):
4*13mm
Производот:
Крстот Обрачот Обетки
Пакет:
OPP вреќа
боја:
Црна,;Сребро.
Стил:
Популарната; Панк; Fashion
Големина:
4*13mm
Внатрешен дијаметар:
9mm

Слични производи во категоријата