• Неодамнешно
  • -49 %
Висок Квалитет Зголеми Златна Боја Партија Вечноста Обрачот Обетки d'oreille Со Јасни CZ За Жените Автентична Оригинална Накит

Висок Квалитет Зголеми Златна Боја Партија Вечноста Обрачот Обетки d'oreille Со Јасни CZ За Жените Автентична Оригинална Накит

DEN 144.00
DEN 281.76

Количината на стоката
Това е достапна


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст! ! !

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
18k златни обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
2.1CMX0.2CM
Тип На Објект:
накит обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс,Љубовници
Материјал:
Кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Еколошки Стандарди:
Никел Олово и Кадмиум Слободни
Н W:
4g

Слични производи во категоријата