• Неодамнешно
  • -25 %
Сребро Обрачот Обетки за Жените Мазна Голем Круг Круг Earring Уво Ткаенината Мода Сребро 925 Накит Brinco Feminino Hellomiss

Сребро Обрачот Обетки за Жените Мазна Голем Круг Круг Earring Уво Ткаенината Мода Сребро 925 Накит Brinco Feminino Hellomiss

DEN 96.00
DEN 128.64

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Метал : Сребро.
Големина на Обетки : 3.4 * 0.7 cm
Тежина : 7.4 g
Количина : 1 Пар
Пакет : Opp Кеси
Пол : Жени,Девојки,Дами
Еколошки Стандарди : Никел, Олово, Кадмиум слободни
Облечен Повод : Лице, Работа, Годишнина, Свадба
Подароци За : Роденден,Денот на Вљубените,Мајка Ден,Божиќ Ден и Др.

Капка Превозот И Испорака Услови
1> Ние ќе не вклучуваат фактурата во пакет или надвор од пакетот за било какви информации;
2> Ние ја имаме објекти во парк, сите објекти ќе биде предаден во рок од 48 часа;
3> Цел value >150 $, ние ќе ги искористиме на курирската служба dhl/ EMS слободни;
4> цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по потврди плаќањето;
Политика На Враќање& 100% Гаранција
Charm House е накит снабдувач секогаш снабдување со висок квалитет мода накит на светот.
Ние обезбеди 15 дена се врати услуга за проблеми со квалитетот.
Ние ќе ги провери предмети пред превозот, ако стварта е оштетена за време на транзит, или ако најдете било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или враќање на плаќање;

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
FHHME595
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
charmhouse
Големина (Должина * Ширина):
3.4X0.7CM
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Метали Тип:
Сребро.
Облечен Прилики:
Работи,Свадба,Забава,Годишнина,Подароци
Големина на Обетки :
3.4X0.7CM
Тежина:
7.40 g

Слични производи во категоријата