• Неодамнешно
  • -40 %
Visisap Топла Црвена значката Форма Обрачот Обетки За Жени на Вљубените Подароци Симпатична парична Казна Earring Златна Боја Мода Накит VAKE161

Visisap Топла Црвена значката Форма Обрачот Обетки За Жени на Вљубените Подароци Симпатична парична Казна Earring Златна Боја

DEN 86.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да не информирате Ако имате било распоред во Кина. Примерок Политика
Ќе треба да плаќаат за првиот примерок, ако сакате да се провери тоа и пари ќе бидат вратени кога масовно цел comfirmed. проценето време:30-60 дена Цел>= 200$ брод преку DHL. По-продажбата на Услугата
1) Ако производите се eroded или погрешно направени со нас откако ќе ги добијат,ќе се компензира вас.
За Превозот :
Ali Express Стандард На Превозот. Фабриката Предности
1) Конкурентна ЦенаФабрика Директни Цена
2) Еко-пријателскиНикел Слободни и да Доведе Слободни
3) Висок КвалитетВисокиот Крајот Материјали&Строги 3-пат кој Квалитет на Тестови
4) ОЕМ,ODM и примерок наредби се сите достапниСопствена Фабрика
5) Оригинални,Мода Трендовски Дизајнгрупа на одлични дизајнери доаѓаат од најпознатите водечките претпријатија
6) Стандард линија за производство,илјадници производи за изборот30 години богата производство искуство
2. Купувачот Читање
1) Pls се напомене дека цената во нашиот веб-сајт е само референтната цена и вистинските еден е предмет на нашата конечна comfirmation!
2) Секој проблем,барања и сугестии,pls контактирајте со нас слободно, ние би биде многу задоволен да биде на ваша страна.com/ ( копирате на пребарувачот).
2) Ние многу би сакале да ви помогне книга на хотелот и ги собереш до од аеродромот,или железничка станица.
Нашето производство главно се специјализираат во високо-одделение имитација на накит,вклучувајќи прстени,обетки,белегзии & накит, ѓердани и накит сетови и др. Soonest одговор ќе биде даден рок од 12 часа. Фабриката Посета
1) Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика е директно пред воспоставување на долгорочни деловни односи.
2) Препорачуваме да го топла нови дизајни за вашиот референца редовно. Со exquisit изработка,нашите производи се широко се извезува во Европа и Америка, Азија,Јужна Америка и целиот свет. проценето време: 5-7 Работни Дена Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со твоите следење no : или http : //global.
3) Дизајни сакате ќе бидат подготвени однапред за вашиот избор.
Секое барање, pls се чувствуваат слободни.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
Visisap
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AKE161

Слични производи во категоријата