• Неодамнешно
  • -39 %
Сончево Накит Романтична Накит Обрачот Обетки За Жените Бакар Накит Ѕвезда Обетки За Партија, Свадба, Роденден Накит Наоди

Сончево Накит Романтична Накит Обрачот Обетки За Жените Бакар Накит Ѕвезда Обетки За Партија, Свадба, Роденден Накит Наоди

DEN 184.00
DEN 302.40

Количината на стоката
Това е достапна


Предмет : Обрачот Обетки
Предмет Бр. : SY-A7018
Тежина : 5g/пар
Големина : 8 мм*16mm / 0.31 во*0.63 во
Состојба : 100% Бренд-нови & Рака Полирање
Ве молиме да обрнете внимание. Таму ќе биде малку грешка од страна на прирачник за мерење, што е нормално.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SY-A7018
Големина (Должина * Ширина):
20mm * 15mm
is_customized:
No
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
sny
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија Свадба Годишнината Секојдневно Носат Подарок
Продажбата на режимот:
трговија на големо и мало

Слични производи во категоријата