• Неодамнешно
Топла Продажба Модни Жени Половина Мрежа Обрачот Обетки Сребро Злато Нерѓосувачки Челик 4 Големини Шупливи Кабелска Мрежа Обрачот Обетки Накит

Топла Продажба Модни Жени Половина Мрежа Обрачот Обетки Сребро Злато Нерѓосувачки Челик 4 Големини Шупливи Кабелска Мрежа Обрачот

DEN 167.04

Количината на стоката
Това е достапна


1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.
1. Ако задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да потрае неколку минути да се остави
ни позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.

Клучни карактеристики

Метална боја:
Злато 26mm, Злато 38mm, Злато 42mm, Сребро 26mm, Сребро 38mm, Сребро 42mm, Сребро 48mm, Злато 48mm
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
DX49
Бренд Име:
DMMiRA
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина (Должина * Ширина):
mm
боја:
ЗЛАТО;СРЕБРО.
Големина:
26mm;38mm; 42mm;48mm
Стил:
Шупливи Мрежа Обрачот Обетки

Слични производи во категоријата