• Неодамнешно
  • -40 %
Среброто на Голема Обрачот Обетки За Жените 925 Sterling Silver Мал/Среден/Голема Големина 15/30/40/50/70mm Едноставна Обрачот Обетки E6150B

Среброто на Голема Обрачот Обетки За Жените 925 Sterling Silver Мал/Среден/Голема Големина 15/30/40/50/70mm Едноставна Обрачот

DEN 383.00
DEN 638.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Големи Обетки Топла Продажба 18 K Вистински Злато Позлатен Едноставна Високо Квалитетна Кошарка Жени Мода Накит За Жените Обрачот Earring E6391
злато обрачот обетки големи обетки
Бесплатен превозот за сите нарачки.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Добредојдовте на провери и нарачки. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SCE6150B
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Starlord
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Големина (Должина * Ширина):
50MM*50MM
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Слични производи во категоријата