• Неодамнешно
  • -39 %
Еден Продажба на Мажите Плус Големина Вафли Бања Облека Мажите Апсорпција на Вода Секси Кимоно Bathrobe Машки Облекување Gown за Нега на Кожата Дневна Облека

Еден Продажба на Мажите Плус Големина Вафли Бања Облека Мажите Апсорпција на Вода Секси Кимоно Bathrobe Машки Облекување Gown

DEN 839.00
DEN 1374.72

Количината на стоката
Това е достапна

Еден Продажба на Мажите Плус Големина Вафли Бања Облека Мажите Апсорпција на Вода Секси Кимоно Bathrobe Машки Облекување Gown за Нега на Кожата Дневна Облека 100% Сосема Нов, Мажите и Жените си го Цица Пот Вафли Бања Облека. Боја : Сива, Морнарица, Бела, Нане Зелена, Розова, Небо Сина, Жолта, Јоргованот. Големина M, Биста 100 CM, Рамо ширина 40 CM, Ракав Должина 43 CM, Облека долго 92 CM, Тежина 40-65 KG Големина L, Биста 116 CM, Рамо ширина 45СМ, Ракав Должина 47 CM, Облека долго 102 CM, Тежина 65-80 KG Големина XXXL, Биста 125 CM, Рамо ширина 47 CM, Ракав Должина 48 CM, Облека долго 106 CM, Губење на 80-100 KG ЗАБЕЛЕШКА : Рамни Мерка, поради мерка начин, ве молиме овозможи 1-3cm толеранција, ви благодариме Нова Додадете бои : Вино, Црвени и Виолетови

Клучни карактеристики

Големина:
M, XL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
RUILINGSHA
Sleeve Стил:
редовни ракав
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
Вафли
Број На Модел На:
Мажите Секси Вафли Облека -3
Sleeve Должина(cm):
три четврт ракави

Слични производи во категоријата