• Неодамнешно
  • -39 %
На Продажба Женска Мека како Свила X Долго Кимоно Бања Облека Плус Големина Дебели Топло Зима Bathrobe Деверуша Облека Свадба Облекување Gown

На Продажба Женска Мека како Свила X Долго Кимоно Бања Облека Плус Големина Дебели Топло Зима Bathrobe Деверуша Облека Свадба

DEN 1633.00
DEN 2677.44

Количината на стоката
Това е достапна


Неверојатна Женска Мека како Свила Екстра Долг Кимоно Бања Облека Плус Големина Дебели Топло Зима Bathrobe Деверуша Облека Свадба Облекување Gown
Жени Мажи Мека Свила Фланелен Боксери Облека, Здрава, Нега На Кожата, Superfine Екстра Долг Кимоно Бањарки.
Боја : Сива, Море Сина, Розова, Слонова Коска, Вино
Големина на Рамо Ширина Биста Bobe долг Ракав Должина Тежина(KG) M 40 CM (15.7 инчи) 106 CM (41.7 инчи) 110 CM (43.3 инчи) 57 CM (22.4 инчи) 40-68 L 44 CM (17.3 инчи) 116 CM (45.7 инчи) 123 CM (48.4 инчи) 59 CM (23.2 инчи) 68-75 XL 46 CM (18.1 инчи) 122 CM (48 инчи) 138 CM (54.3 инчи) 60 CM (23.6 инчи) 75-92
Поради различни мерење начин, ве молиме овозможи 1-3cm толеранција, ви Благодарам.
Како друга земја луѓе имаат различна големина, препорачуваме да се избере една голема големина од твое, ви Благодарам.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер Свила Фланелен
Бренд Име:
RUILINGSHA
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Жени Мажи Свила Фланелен Боксери Долги Топли Bathrobe-3
Фустани Должина:
Колено-Должина
Ткаенина Тип:
Плетени
Сезоната:
Зима

Слични производи во категоријата