• Неодамнешно
  • -48 %
Секси Пурпурна Една Големина Невести Свадба Цврста Облека се Облекуваат Жените Домот Печати Сатен Nightwear Цвеќиња Кимоно Bathrobe Gown Пижами

Секси Пурпурна Една Големина Невести Свадба Цврста Облека се Облекуваат Жените Домот Печати Сатен Nightwear Цвеќиња Кимоно Bathrobe

DEN 332.00
DEN 638.40

Количината на стоката
Това е достапна

Важна Забелешка Бидејќи нашата големина е Азија,Не исто со вашата земја големина, Кога ќе ги нарачате од нашата продавница ,ве молиме Референца нашата големина на табелата ,изберете вистинската големина за вас , Ако не'т се избере правилната големина од себе ,ве молиме Контактирајте со нас прво,ние ќе ви помогнат. Ние одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не't како предмети по сте го добиле на стоки. (Од врата до врата превозот)
3. Ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Прифати се МЕША со Цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pcs*боја*големина+2 парчиња*боја*големина
Трансакцијата Правила
За Производот :
1. Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.
Reture Политика :
1. Попуст Правило : Ние може да обезбеди 5 dscount ако вашата нарачка пари во текот на 200
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст. Ви благодариме!
Материјали : Свила Rayon
Големина : Една Големина
9 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Моден Кинески Жени 's Свила Rayon Облека Бања Gown Yukata Nightgown Големина S M L XL XXL XXXL
Importand Информации :
1. Различни прикажува покаже Иста Слика може да биде Малку разлики . Ве молиме дај ни вашиот е-МЕЈЛ јас f планирате да се препродава нашите предмети (dropshipping) ,ние ќе ви испратиме многу нови стилови датотека со податоци(слика и други информации) everyweek.
Превозот Време
"Dropshipping/Попуст/Помали&Поголема големина Известување : "
1. Овој објект веројатно може да биде Азија Големина , да ги споредиме детали внимателно. Нарачки ќе бидат dispatiched со 3 до 5 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење. Ве молиме кликнете (од лево на оваа веб страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,а потоа ние ќе ви ги даде повеќе попуст,и исто така може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
008
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
StarYi Принцеза
Материјал:
Rayon,Полиестер
Сезоната:
Пролет
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал Состав:
Rayon
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Мини
Големина:
one size
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Стил:
Кинески Гроздобер Стил

Слични производи во категоријата