• Неодамнешно
  • -44 %
На Продажба Женска Долги Топли Фланелен Боксери Бања Облека Секси Свила Фланелен Боксери Кимоно Bathrobe Жените Облекување Gown Невестата Деверуша Облека Свадба

На Продажба Женска Долги Топли Фланелен Боксери Бања Облека Секси Свила Фланелен Боксери Кимоно Bathrobe Жените Облекување Gown

DEN 964.00
DEN 1722.24

Количината на стоката
Това е достапна

На Продажба Жените Долго Топло Фланелен боксери Бања Облека Секси Свила Фланелен боксери Кимоно Bathrobe Жените Облекување Gown Невестата Деверуша Облека Свадба
100% Сосема Нов, Жените и Мажите Мека Фланелен боксери Бања Облека. Боја : камео, Морнарица, Темно Сива, Црвена, Розева, Виолетова, се Зголеми.
Големина M, Биста 100 CM, Рамо ширина 39 CM, Ракав Должина 56 CM, Облека долго 102 CM, Тежина 40-68 KG Големина XL, Биста 116 CM, Рамо ширина 45СМ, Ракав Должина 60СМ, Облека долго 118 CM, Тежина 60-86 KG
Answer : ___________________________ NOTE : Рамни Мерка, поради мерка начин, ве молиме овозможи 1-3cm толеранција, ви благодариме


Клучни карактеристики

Големина:
M, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
RUILINGSHA
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
Жените Долго Топла Бања Облека-1
Сезоната:
Зима

Слични производи во категоријата