• Неодамнешно
  • -45 %
2018 Нови Лето Сина Жени Мини Облека Кимоно Bathrobe Секси Дама Печати Sleepwear Фустан Gown Rayon Дома Носат M L XL D129-01

2018 Нови Лето Сина Жени Мини Облека Кимоно Bathrobe Секси Дама Печати Sleepwear Фустан Gown Rayon Дома Носат M L XL D129-01

DEN 713.00
DEN 1296.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Кинески Стил Лето Секојдневен Sleepwear за жените Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Ракав : три квартал Деколте : v деколте Стил : случајни/мода достапни големини : Една Големина Боја на располагање : 3 бои за вашиот изберете трговија на Големо и Мало Dropshipping Фабрика Директна Продажба на Намалување на Трошоците Зачувате Вашите Пари Мерења :
М:се Вклопуваат 40-53kg
L:Собере 53-60kg
XL:се Вклопуваат 59-68kg
Моден Кинеската женска Облека Кимоно Бања Gown Една Големина

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Материјал:
Ацетат,Faux Свила,Rayon,Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
D125
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал Состав:
Rayon
Големина:
M L XL
боја:
Сино/Розова/Црна
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear

Слични производи во категоријата