• Неодамнешно
  • -45 %
Солидна Деверуша Облека на жените bathrobe облека Кимоно Пижами наметки жените дома облека, облека, Свила фустан bathrobe sleepwear

Солидна Деверуша Облека на жените bathrobe облека Кимоно Пижами наметки жените дома облека, облека, Свила фустан bathrobe sleepwear

DEN 445.00
DEN 810.24

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 100% Сосема Нов со ознака. Кинеската Национална Стил Женски Лето Секојдневен Sleepwear Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Ракав : Половина ракав Деколте : V деколте Стил : случајни/мода/Home Носат достапни големини : S M L XL XXL Боја на располагање : 12 бои за избор на Големо и Мало Dropshipping 100% Сосема Нова Фабрика Директна Продажба на Намалување на Трошоците Зачувате Вашите Пари Уживајте во вашата шопинг Облека Големина на Табелата(CM) 1 инч=2.54 см Големина Пазувите за да пазувите Должина(Рамо До Полите) S 20.47"/52cm 33.86"/86cm М 22.05"/56cm 34.25"/87cm L 23.23"/59cm 34.65"/88cm XL 24.41"/62cm 35.04"/89cm XXL 26.38"/67cm 35.43"/90cm 1. може да мало боја разлика според вашиот монитор settings 2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
Rayon
Материјал:
Ацетат,Faux Свила,Rayon
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
D128
Ткаенина Тип:
Сатенски
Големина:
S M L XL XXL
боја:
12 бои за вашиот изберете
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear

Слични производи во категоријата