• Неодамнешно
  • -15 %
Децата Бањарки Наметка Деца, Момчиња и Девојки 6 Слоеви Муслин памук Маскирани Тери Bathrobe Плажа Кула Бања Облека Крпа Пижами Gown

Децата Бањарки Наметка Деца, Момчиња и Девојки 6 Слоеви Муслин памук Маскирани Тери Bathrobe Плажа Кула Бања Облека Крпа Пижами

DEN 861.00
DEN 1012.80

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа bathrobe е направен од чиста памучна газа, меки, удобни, дише, безбедно. Не флуоресцентни агент. Може да се направи бања пешкир, bathrobe, покријте ќебе. За 2-5 години бебе. Големина : 70cm*140cm

Клучни карактеристики

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
A087
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Ткаени
Бренд Име:
campure
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Лето есен
децата бањарки:
bathrobe деца
Возраст:
2-5T
Тип На Објект:
Облека
Дизајн и Боја:
сино зелена
Тип:
Моделирање Пливање bathrobe

Слични производи во категоријата