• Неодамнешно
10pcs/многу Топката пост со D прстен Ротирачки Солидна месинг Завртка/Помине Занитвам/круг главата копчето студ/чикаго завртка бесплатен превозот

10pcs/многу Топката пост со D прстен Ротирачки Солидна месинг Завртка/Помине Занитвам/круг главата копчето студ/чикаго завртка

DEN 959.52

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации : D-прстен е Ротирачкото, на matiral на копчето студ е 100% солидна месинг,
кој губење на 10g/set, со многу висок квалитет.
ПОСВЕТЕНОСТ >>
- Испораката ќе биде направено во 4 дена.
- Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние ќе се реши тоа во прв пат.
Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.
ВРАЌАЊЕ >>
- Ние го прифаќаме производ-врати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не е
се користи во 7 дена откако ќе ги примите. Додека курир полнење треба да бидат платени од ваша страна.
Ние ќе се справиме со ова враќање во 5 работни дена по примање на враќање на производи.
- Ако производот е скршен среќа на патот, љубезно ве молиме да ни кажете веднаш, ние ќе се обиде да се поправи,
замена или враќање во 7 работни дена.
ПОВРАТНИ информации >>
Доколку сте задоволни со нашата служба, тоа е вид на вас да оставите позитивен фидбек со
5 ѕвезди. ние ќе бидеме толку благодарен за вашиот вид соработка.
- Ако постои нешто што ние не не е доволно, подобро да контактирате со нас за прв пат пред
оставете neutual или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да им даде добро решение.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
- skype : adelle.liang
- Albab trademanager : cn1000530591
За Пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. и во 48 дена во weenkend.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Заковки
Материјал:
Дувачкиот
Материјал:
Солидна Месинг

Слични производи во категоријата