• Неодамнешно
  • -20 %
Лето Топла Продажба 2 парчиња Дете Бебе Девојка Облека без Ракави О-вратот Резервоарот Црна Врвот Чипка Леопард Tulle Туту Здолниште Фустан Одговараат на Облека 0-5T

Лето Топла Продажба 2 парчиња Дете Бебе Девојка Облека без Ракави О-вратот Резервоарот Црна Врвот Чипка Леопард Tulle Туту Здолниште

DEN 279.00
DEN 349.44

Количината на стоката
Това е достапна


Најновите Модата Бебе Девојки Фустан !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода
Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи+1x Skirt
Големина На Табелата :
Големина На Врвот Должина Биста*2
Преку Рамо Здолниште Половината*2 Возраст Совети на 80-34.5 cm 26 см, 21 см 26.5 cm 22 см, 0-1 Years 90 37.5 cm 27.5 cm 22.5 см, 28 см 23 см 1-2 Години 100 40.5 cm 29 см 24 см 29.5 cm 24 см 2-3 Години 110 43.5 cm 30.5 cm беа 25,5 см 31 см 25 см 3-4 Години, 120 46.5 см, 32 см 27 см 32.5 cm 26 cm 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 3M, 12M, 4T
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
Лето Топла Продажба 2 парчиња Дете Бебе Девојка Облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Слични производи во категоријата