• Неодамнешно
  • -50 %
Децата Облека Поставите Бебето Момчиња Облека Одговараат на Пролет, Есен 2 парчиња Долги Ракави Блузи+Фармерки Панталони Мали Деца Tees+вкупно 1-7 Години

Децата Облека Поставите Бебето Момчиња Облека Одговараат на Пролет, Есен 2 парчиња Долги Ракави Блузи+Фармерки Панталони Мали

DEN 966.00
DEN 1932.48

Количината на стоката
Това е достапна


Децата Облека Поставите Бебето Момчиња Облека Одговараат на Пролет, Есен 2 парчиња Долги Ракави Блузи+Фармерки Панталони Мали Деца Tees+вкупно 1-7 Години
Моден Цртан Филм Долг Ракав Pollover + Панталони Поставува

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Број На Модел На:
XHRKGM003
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Pullover

Слични производи во категоријата