• Неодамнешно
  • -5 %
1 Сет на Мало со Нови bebe мода кул децата девојки облека поставите Леопард печатени Т-маица СТП тесни кожени панталони legging 2 парче se

1 Сет на Мало со Нови bebe мода кул децата девојки облека поставите Леопард печатени Т-маица СТП тесни кожени панталони legging

DEN 400.00
DEN 420.96

Количината на стоката
Това е достапна


Единица : cm големина должина на ракав биста*2 панталона половината изберете возраст 100 40 / 30 49 19 3years 110 42 / 31 52 20 4years 120 44 / 32 55 21 5years 130 46 / 33 58 22 6years 140 48 / 34 61 23 7years 1 сантиметар (cm) ≈0.39 инчи (во)
Можете да оставите порака да ми големина ти треба
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлина

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
100156
Затворање Тип:
Pullover
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Слични производи во категоријата