• Неодамнешно
  • -9 %
Дете Доенче Новородените Деца Бебе Момче Летна Облека Секојдневен Памук Писмо без Ракави, T-shirt Блузи+Шорцеви 2 парчиња Поставени Тимови 0-2Y

Дете Доенче Новородените Деца Бебе Момче Летна Облека Секојдневен Памук Писмо без Ракави, T-shirt Блузи+Шорцеви 2 парчиња Поставени

DEN 234.00
DEN 256.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Етикета Големина Должина Панталони Проверете Препорачува 70 годишна Возраст 32.
Најдобар подарок.
1 инч = 2.5 см 50
0-6 Месеци
80 35 cm 22 см 52
6-12 Месеци 90 37 см 23. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.5 см 54 12-18 Месеци 100 39 см 25 см 56 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Пакет Icluded : 1 x Врвот+Шорцеви
Преглед :
Плаќање и Испорака
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.Опис Опис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Деца Момчиња Лето Тимови
Моден дизајн Симпатична Облека
Големина : 70 80 90 100
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Овој повик т-маица е супер вредност!
Со тоа е 100% моден дизајн
тоа ќе биде совршен за летните daytimes слободното време.

Клучни карактеристики

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 7-9 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Памук Писмо без Ракави, T-shirt Блузи+Шорцеви 2 парчиња Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Момчиња
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Слични производи во категоријата