• Неодамнешно
  • -27 %
децата облека 2018 пролет девојки облека поставува врвот шарени долг ракав дуксери+солидна harem панталони 2 парчиња девојки спортски 4-13T

децата облека 2018 пролет девојки облека поставува врвот шарени долг ракав дуксери+солидна harem панталони 2 парчиња девојки

DEN 1133.00
DEN 1551.84

Количината на стоката
Това е достапна


девојки лето облечи @ принцеза се облекуваат @ девојка летен фустан @ девојки фустан лето @ девојки фустани @ деца девојка фустани деца облека 2018 пролет девојки облека поставува врвот шарени долг ракав дуксери+солидна harem панталони 2 парчиња девојки спортски 4-13 T
Родовата 4-13 T Девојка облека поставува
Стил : мода деца поставува
Материјал : памук
Dears : Поради осветлување ефект,се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект. Искрено се надевам дека ќе може да го разбере! Ви благодариме!!
41 30 35 Ознака Големина Изберете НИ Големина Должина(cm) Биста*2(cm) Ракав (cm) Должина на Здолништа cm кина 100 2 T 3 T 42 32 38 23 кина 110 3-4 T 44 33.5 41 25 кина 120 4-5 T 46 35 43 27 кина 130 5-6 T 48 е 36,5 47 29 кина 140 7 T 50 38 51 31
Поради осветлување ефект,се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект. Искрено се надевам дека ќе може да се разбере

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Принцезата
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
детството прекрасна
Број На Модел На:
T419162
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
боја:
Црна Каки
Возраст:
4-13T детска облека
Сезоната:
есен пролет
packging:
OPP вреќа
бебе девојка облека:
детска облека
бебе девојка се постави :
Девојки Облека Поставува
девојки облека поставува:
децата облека
бебе девојка облека сет:
roupas feminina
децата облека сет :
девојки облека сет
детска облека сет:
Бебе Девојки Облека

Слични производи во категоријата