• Неодамнешно
  • -20 %
Целосна Промоција Пролет, Есен Девојки Памучна Облека Поставите 8 9 10 11 12 Години Деца Бутик Спортски Одговара на Облека за Тинејџери

Целосна Промоција Пролет, Есен Девојки Памучна Облека Поставите 8 9 10 11 12 Години Деца Бутик Спортски Одговара на Облека за

DEN 762.00
DEN 952.80

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Девојка Цвет Тренерки Деца Спортски Облека Од OTISBABY Карактеристики и Спецификации : Совети : Материјал : 60% памук + 40% полиестер За Возраст : 1 - 12 Годишно Девојче Фотографија : На Фотографијата е на детален опис е компанија е вистински модел снимање Перење Инструкции : 1. Само рака мие 2. Место на ладно место за да се исуши после миење 3. Користете топла или суво платно за пеглање Приказ
Големина на Табелата, Големина на Врвот Lebgth (cm) Должина Панталони(cm) Укажуваат на тоа Возраст(година) 100 44.5 59 2-3 110 46.5 62 4 120 48.5 65 5 130 50.5 68 6 140 52.5 71 7-8 150 54.5 74 9-10 160 56.5 77 11-12
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно кога цел;
2 : Сите мерење е во CM, 1inch=2.54 см,грешка е 1-3cm.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Бренд Име:
Otisbaby
Стил:
Моден
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
2 парчиња Деца Цвет Печатени Тренерки Деца Долг Ракав Комбинезони
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
боја:
Пинк Сина Облека Сет за Девојки Момче
Декорација:
Деца Памук Цвет Печатени Палта
Име:
Девојки Бутик За Облека Полна Ракав Чипка Облека Сет
За луѓето:
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Години Девојки Облека Детска Облека
Се Тенок:
Yes
Стил:
Момче Секојдневен Мода Облека на Децата Спортски Одговараат на

Слични производи во категоријата