• Неодамнешно
  • -40 %
2017 Бебе Момче Облека Поставите Пролет Ирваси Т кошула+Геометрија Панталони+Шапка 3pcs Девојка Момче Бебе Поставите Мода Infantr Слободно Облека Сет

2017 Бебе Момче Облека Поставите Пролет Ирваси Т кошула+Геометрија Панталони+Шапка 3pcs Девојка Момче Бебе Поставите Мода Infantr

DEN 485.00
DEN 807.84

Количината на стоката
Това е достапна


ОПИС
Производи : 2017 Бебе Момче Облека Поставите Пролет Ирваси Т кошула+Геометрија Панталони+Шапка 3pcs Девојка Момче Бебе Поставите Мода Infantr Слободно Облека Поставите 20
Материјал : Памук + Полиестер ; Димензии : 70-80-90-100 одговараат за 3 M - 18 МИЛИОНИ Години стариот бебе ; Боја : Како на слики ; Пакет : Opp. Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : Кина пост испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : Кина пост испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост .
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг !
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи

Клучни карактеристики

Бебе Возраст:
18 МИЛИОНИ, 3M, 6M, 9M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
SOSOCOER
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
животно Божиќ подарок движење Долг ракав на мало со висок квалитет Спојување
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал Состав:
Памук + Полиестер ;

Слични производи во категоријата