• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен превозот 1000pcs/многу кориснички хартија висат ознака на трговска Марка производство/Етикети за облека personized лого Сопствени Printting

Бесплатен превозот 1000pcs/многу кориснички хартија висат ознака на трговска Марка производство/Етикети за облека personized

DEN 3192.00
DEN 3360.00

Количината на стоката
Това е достапна

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на систем 3.Сјај/Мат Varnishing String Options (String(Мозок)) : 1. [Size] : Прилагодено 7.Сјај/Мат Ламиниране 2. [Пакување] : Обично polybag и картон, или како по клиенти барање Површината Располагање : Генерално постојат 5 опции за површината располагање.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Техника Options (површината на располагање) : 1.Висат тагови и етикети 2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот">'s информации.Фабрички цени 3. Златна или сребрена и УВ место се дополнителни трошоци,не се вклучени. [Масовно Производство] : 3-7 дена(зависи од висат ознака и ознака техника и количина) 12.Восок кабелот Главниот Производ Различни видови на откажам ознаки, вклучувајќи : хартија висат ознака; картон висат ознака; ПВЦ висат ознака; ткаенини висат ознака; фармерки висат ознака, итн Цитат.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис">'s развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Дебелина на хартија или други материјали 4. Ако ви се надевам дека другите услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. [Облик] : Прилагодено (Правоаголни, Кружни, Триаголен, Укината, или било кој друг посебен облик) 8. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.Купувачите на почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите, ве молиме да ни даде пет ѕвезди, ако сте задоволни за нас.За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Ви благодариме за вашиот толку љубезно разбирање! Наплата И Услуга 1.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SLOOBAO
Техника:
Печатени

Слични производи во категоријата