• Неодамнешно
  • -23 %
црна без дупки Pearlized 6-12mm Бисер Круг Имитација ABS Монистра За Накит Наоди DIY Телефон Случај Ѓердан Висок Квалитет

црна без дупки Pearlized 6-12mm Бисер Круг Имитација ABS Монистра За Накит Наоди DIY Телефон Случај Ѓердан Висок Квалитет

DEN 88.00
DEN 114.72

Количината на стоката
Това е достапна


Име на производ : ABS смола имитација бисери слонова коска (текстурата е полесна од стаклото имитација бисери)
Спецификација на производот : Diamete3,4,6,8,10,12,14,16,18,20, [вкупно 10kinds на спецификации
3мм 50g за 3500pieces
4mm 50g за 1750pieces
6mm 50g за 500pieces
8мм 50g за 200pieces
10мм 50g за 100pieces
12mm 50g за 58pieces 500g
14mm 50g за 36pieces
16mm 50g за 24pieces
18mm 50g за 17pieces
20mm 50g за 12pieces
Цена : изберете спецификации тоа е цената екранот,
Различни видови на бои, може да биде малку надвор боја, тоа е нормално, тоа се забележува, да не се прифати малку боја, ве молиме внимателно да ги шут, ви благодариме
Боја : бела
ABS смола (acrylonitrile - styrene - butadiene copolymers, ABS Acrylonitrile Butadiene Styrene е првата буква на акроним) е висока сила, добра цврстина, лесна за обработка на лиење на термопластични полимерни материјали. Поради својата висока цврстина, отпорност на корозија, висока температура
Совети :
Бидејќи секоја серија на монистра фабрика стоката се ре-се обработуваат во тонер, не е ист како предиво боја ддв надвор од бои може да биде малку боја јо! Стари клиенти не кажам како оваа и минатата боја различните Да, тоа е нормално, ха. Различните пакети може да биде мало боја разликата е можно Казахстан
Повеќе нешта, па на првата збирка, а потоа полека ги собереш вас, посакувам на сите наши пријатели среќен шопинг!
Совет : за Стоката се земени во вид, поради светлината причини, слика боја може да бидат различни во каков вид, и сите стоки на крајот преовладуваат во вид.

Клучни карактеристики

боја:
6mm за 500piece, 8mm за 200piece, 10мм за 100piece, 12mm за 58piece
Тип На Производ:
Монистра
Техника:
Полиран
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
B
боја:
белата боја на слонова коска
Дијаметар:
3мм-20mm
количина:
Бројни
Потекло:
Кина
Тежина:
50g
Големина:
6-12mm

Слични производи во категоријата