• Неодамнешно
  • -12 %
обичај термички печатење на етикети прилагодено сопствено лого облека, ткаенина за шиење labels персоналните рачно изработени печатени етикети за шиење

обичај термички печатење на етикети прилагодено сопствено лого облека, ткаенина за шиење labels персоналните рачно изработени

DEN 642.00
DEN 729.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
1cm ширина, 1,5 см ширина, 2cm ширина, 2.5 см ширина, 3cm ширина, 3.5 цм ширина, 4cm ширина, 4.5 цм ширина, 5cm ширина, 6cm ширина
Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Печатени
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
0224-4
Етикета Вид:
Грижа Lables

Слични производи во категоријата