• Неодамнешно
  • -48 %
Две Парчиња на Жените Bathrobe + Nightdress Облека & Gown Постави Најдобро Продаван Бренд Чипка Сатен Свила Женска долна Облека Поставите Sleepwear Девојки

Две Парчиња на Жените Bathrobe + Nightdress Облека & Gown Постави Најдобро Продаван Бренд Чипка Сатен Свила Женска долна Облека

DEN 948.00
DEN 1824.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Сатен Rayon Чипка Големина : M L XL XXL 1 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex,Rayon
Број На Модел На:
YX9028
Бренд Име:
StarYi Принцеза
Сезоната:
Пролет
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Материјал:
Сатенски Rayon Чипка
Големина:
M L XL XXL
Стил:
Облека Gown

Слични производи во категоријата