• Неодамнешно
Нови Пристигнување 2018 Лето Мажите Памук Полиестер Мрежа Дизајн На Паметни Повик Маици Машки Повик Краток Ракав Врвот Кошули Vestidos 6858

Нови Пристигнување 2018 Лето Мажите Памук Полиестер Мрежа Дизајн На Паметни Повик Маици Машки Повик Краток Ракав Врвот Кошули

DEN 816.00

Количината на стоката
Това е достапна


Големина Информации : ГОЛЕМИНА Биста Рамо Должина на Ракав Висина Тежина M/165 48 42 68 19.5 160-170 55-65 L/170 50 43 70 20 170-175 60-70 XL/175 52 44 72 20.5 175-180 70-80 XXL/180 54 45 74 21 180-185 75-85 3 XL/185 56 46 76 21.5 185-190 85-95 answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
6858JIN
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Отворете Бод
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
GOLESUN.FS
Стил:
Паметни Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
како Слика
Состојки:
65%памук+35%полиестер
Стил:
Бизнис или Неформални
Style1:
Европската Американски стил
Сезоната:
Пролет, Лето

Слични производи во категоријата