• Неодамнешно
Beadsnice завртка-назад уво clip earring наоди за не прободен уши 925 sterling silver clip-за бисер обетки компоненти 34073

Beadsnice завртка-назад уво clip earring наоди за не прободен уши 925 sterling silver clip-за бисер обетки компоненти 34073

DEN 762.72

Количината на стоката
Това е достапна

1 грам
ID
34073 R14 KG
Количина
2 пара / многу
Материјал
925 sterling silver
Големина
16x9mm
Боја
14 K злато позлатен
Тежина
2.1 грам
ID
34073 RSS
Количина
2 пара / многу
Материјал
925 sterling silver
Големина
16x9mm
Боја
platina позлатен
Тежина
2. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress.1 грам ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница.1 грам
ID
34073 RRG
Количина
2 пара / многу
Материјал
925 sterling silver
Големина
16x9mm
Боја
роуз злато позлатен
Тежина
2. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.завртка-назад уво clip earring наоди
ID
34073 RSS
Количина
2 пара / многу
Материјал
925 sterling silver
Големина
16x9mm
Боја
sterling silver
Тежина
2. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers.

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ГТЦ
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
34073
Бренд Име:
beadsnice
Главниот Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
Сертификат Број:
GD02095
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Тежина:
2.1 грам/пар
боја:
sliver
Големина:
16x9mm,pin големина
earings:
бисер earring наоди
Clip-за Обетки:
завртка-назад уво клип
earring компоненти:
clip earring наоди
Клипот Обетки:
не прободен обетки
Материјали:
925 сребрен
Пакет:
2 пара
шарки завртка-назад:
сребро уво-клип

Слични производи во категоријата