• Неодамнешно
  • -30 %
Lamoon 925 Sterling Silver Едноставна Плоштадот Студ Обетки За Жените 4mm Природни Зелени Калцедон парична Казна Накит Партија Подарок EI028

Lamoon 925 Sterling Silver Едноставна Плоштадот Студ Обетки За Жените 4mm Природни Зелени Калцедон парична Казна Накит Партија

DEN 448.00
DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна


Lamoon 925 Sterling Silver Едноставна Плоштадот Студ Обетки За Жените 4mm Природни Зелени Калцедон парична Казна Накит Партија Подарок EI028
ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА CHALECDONY >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Едноставен Зелена Калцедон Студ Обетки
【Главниот Камен】 : 4mm Квадратни Зелена Калцедон
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Бело злато Платина Родиум Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
PY8 HA210496
поддршка за проверка на следната веб :
www.ngstc.cn
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sf-express.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com Хонгконг Пост Воздух Mail 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот"s Превозот Метод 15~60 Дена global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена aramex.com
?Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
?Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
?Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.
? За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
калцедон
Број На Модел На:
студ обетки за жени
Назад Наоѓање:
Обетки
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Certificate Type:
NGSTC
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
LAMOON
Сертификат Број:
PY8HA210496
925 Sterling silver:
едноставен накит
Обликот:
Плоштад
Студ Обетки:
обетки за жени
природни зелени калцедон:
Парична Казна Накит
партијата на подарок:
Бело Злато БОЈА
жолто злато во боја:
гроздобер накит
единствена:
Шарм
Роуз Златна Боја:
18K злато
Додатоци:
Трендовски Накит

Слични производи во категоријата