• Неодамнешно
CLUCI Луксузни 925 sterling silver Цвет Мали Студ Обетки Фитинзи со Циркони Камен Жените Роденденски Подарок Bijouterie трговија на Големо

CLUCI Луксузни 925 sterling silver Цвет Мали Студ Обетки Фитинзи со Циркони Камен Жените Роденденски Подарок Bijouterie трговија

DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешка : На 925 sterling silver earring кој ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисери на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. Тоа ќе биде толку многу забавно да се DIY накит. Кликнете на за да пронајдете ги вашите омилени бои на бисери. Оваа наведени цената е за 1 пар фунта сребро обетки фитинг, бисер НЕ е вклучена. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра ти / Мајка / Жена / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
CLUCI
Назад Наоѓање:
11.5*14*11.5 мм
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SE033SB
Certificate Type:
NGTC
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Количина:
1 пар earring монтажа (Не бисери)
Тежина:
1.02g
Поправи бисер големина:
6-7mm круг/леб

Слични производи во категоријата