• Неодамнешно
  • -40 %
Lamoon парична Казна Накит Earring S925 Природни Црвени Гранат скапоцен камен Sterling Silver Цвет Партија Капка Обетки Aretes EI018

Lamoon парична Казна Накит Earring S925 Природни Црвени Гранат скапоцен камен Sterling Silver Цвет Партија Капка Обетки

DEN 819.00
DEN 1365.12

Количината на стоката
Това е достапна


Lamoon парична Казна Накит Earring 14 K Жолто Злато S925 100% Природни Црвени Гранат Sterling Silver Цвет Партија Капка Обетки EI018
ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА GARMET >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Класичен Гранат Капка Обетки
【Главниот Камен】 : 3мм & 2mm 100% Природни Црвени Гранат
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : 14 K Жолта Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
Сертификат број :
P1612013517
поддршка за проверка на следната веб :
www.ngstc.cn
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sf-express.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com Хонгконг Пост Воздух Mail 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот"s Превозот Метод 15~60 Дена global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена aramex.com
?Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
?Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
?Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.
? За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
Капка Обетки
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
гранат
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGSTC
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
LAMOON
Сертификат Број:
P1612013517
Парична Казна Накит:
Earring
100% Природни:
црвено гранат
s925 sterling silver:
Цвет
Партија Накит:
Капка Обетки
Бело Злато БОЈА:
bijoux
Тренди Обетки:
Роуз Златна Боја
18K злато:
Скапоцен камен
aretes:
жолто злато во боја
Anting Wanita:
Пад на превозот

Слични производи во категоријата