• Неодамнешно
  • -39 %
Dainashi 2017 нови пристигнување Фунта сребро 925 природните слатководни бисер капка обетки парична казна накит за жените бисер обетки

Dainashi 2017 нови пристигнување Фунта сребро 925 природните слатководни бисер капка обетки парична казна накит за жените бисер

DEN 551.00
DEN 902.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Dainashi
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
ЦВА
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
scpe006
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бисер Вид:
слатководни бисер
Бисер Форма:
Водена Капка Бисер
бисер големина:
8-9mm
Сребро.:
925 Sterling silver
боја:
Бела, Розова, Виолетова
бисер површина:
Не Пропустот
Модел:
scpe006
погоден:
Девојка/жена
Видови:
Капка Обетки
Пакет:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија

Слични производи во категоријата