• Неодамнешно
  • -19 %
MELE Природни гранат сребро earring, 10мм за earring големина, прекрасна цвет сребро earring, добар избор за подарок за роденден

MELE Природни гранат сребро earring, 10мм за earring големина, прекрасна цвет сребро earring, добар избор за подарок за роденден

DEN 1050.00
DEN 1296.00

Количината на стоката
Това е достапна


Известување
Овој сертификат е за вашиот референца. Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.
Ви благодариме .
NO : PY8 HA216358
РЕЗУЛТАТ НА ИДЕНТИФИКАЦИЈА : ГРАНАТ EARRING
Облик : Тркалезна соочени
Боја : Црвена
Вкупна маса : 2.24 g
Густина : Нема тест
Рефрактивната : 1.760
Зголемување на тест : Природни инклузија
Забелешки : S925

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
MELE
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
гранат
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.

Слични производи во категоријата