• Неодамнешно
CLUCI 925 фунта сребрена Капка ® и тоа Обетки, фитинзи, Мода Едноставни Обетки За Жените парична Казна Накит DIY Геометрија Brincos Bijoux

CLUCI 925 фунта сребрена Капка ® и тоа Обетки, фитинзи, Мода Едноставни Обетки За Жените парична Казна Накит DIY Геометрија Brincos

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна


Забелешка : На 925 sterling silver earring кој ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисери на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. Тоа ќе биде толку многу забавно да се DIY накит. Кликнете на за да пронајдете ги вашите омилени бои на бисери. Оваа наведени цената е за 1 пар фунта сребро обетки фитинг, бисер НЕ е вклучена. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра ти / Мајка / Жена / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Клучни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Бренд Име:
CLUCI
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGTC
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SE025SB
Количина:
1 пар earring монтажа (Не бисери)
Тежина:
1g
Големина:
14*4*4mm
Поправи бисер големина:
6-7mm круг/леб
Цирконот Износ:
2 парчиња

Слични производи во категоријата