• Неодамнешно
Вектор Оптика Лов Пукање Стап Планината Целосен Метал 1M Долго Папка 1 Метри Висина

Вектор Оптика Лов Пукање Стап Планината Целосен Метал 1M Долго Папка 1 Метри Висина

DEN 1195.20

Количината на стоката
Това е достапна

9mm Тежина (нето) 260g (9.
Превозот Период
Општо земено, Кинески ЕМС Изразат трае околу 2 до 4 дена од Кина во Азија земји, околу 3 до 6 дена во Австралија, САД или Канада, околу 5 до 10 дена да Евра континент и за 6-12 дена во Јужна Америка итн. Ние може да ја испорача цел да се APO Кутија. Тие се управувани од страна на поштата од целиот свет . Покрај тоа што има малку и сиромашните информации за превозот состојба. Треба да контактирате со нас на прво ако ви треба што е споменато погоре услуга. Ако ви треба дополнителни барање по пакување ве молиме да ни информирани во прв пат.
По Продажбата На Услугата
Освен човекот-направени грешки, ние ќе замена на неисправни со сосема нов една во рок од 14 дена откако ќе го добиете нашиот производ.4 инчи) Висина (виткање) 0.
Начин На Плаќање
Alipay е прва опција и приоритет за плаќање. Тоа е нормална песна напредок поставени од страна на Кинеската поштата.
Испорака На Владата
Ние, главно, се користи EMS и Воздухот се Регистрирате Mail за превозот во светот. Според еснаф прописи клиент ќе биде одговорен за враќање превозот надомест. Ние ќе се комбинираат превозот цена за мулти објекти купување. Имаме многу случаи и дека дури и клиент добива објектот, системот на поштата се уште ни кажува дека тоа беше само испратени од Кина пред неколку дена.
Опис На Производот
Целосен Метал. Понекогаш брзо во 7 дена, а понекогаш и подоцна од 21 ден.
Ако ви треба патеката број, ве молиме испратете e-mail или оставете порака до нас за стекнување.2 Унца) Материјал
ABS пластика рачка
Висок квалитет 6061 T6
Внатре еластична прашка
Челик нозе
Лесен за употреба и поклопецот
Црна мат
Мала тежина, но тешки
Wi th fi ne пластична кеса

Компанијата Политика : се Залага за Задоволството на Клиентите
Ние имаме богато искуство по меѓународниот поредок целиот свет.
Во споредба со Хонг Конг Пост Услуга, Кинески Кинески Воздухот се Регистрирате Пошта која е поевтина и побавно отколку ЕМС Express е чудно за превозот период и испорака (главно бидејќи на меѓународен лет). EMS Express може да се следи на EMS веб-сајт (China Post Office) и вашиот локален поштата.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
Број На Модел На:
ШКОТ-12

Слични производи во категоријата