• Неодамнешно
  • -49 %
Најновите 4pcs Нови Picatinny Скала Железнички Панел Handguard Заштитник Отпорни

Најновите 4pcs Нови Picatinny Скала Железнички Панел Handguard Заштитник Отпорни

DEN 384.00
DEN 751.68

Количината на стоката
Това е достапна


Тактички Најновите 4pcs Нови Picatinny Скала Железнички Панел Handguard Заштитник Отпорни
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Железнички опфаќа заштита на unmounted железнички области од оштетување и штит на операторот од остри железнички остро.
Тие се спречи оштетување на опрема, како што се rappelling јажиња кои може да се abraded или намален откри железнички делници.
Santoprene опфаќа обезбеди многу низок профил, rubbery зафат површината за подобрување на оружје контрола.
Боја : Црна/Зелена/Сенди
Големина : 7.5 cm x2.6cm
18 Слотови
Количина : 4pcs(set)
ДЕТАЛИ :
Бои - Црна,ТЕН
Тежина - 25g
1 X 4pcs Handguard Скала Железнички Опфаќа Weaver
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Клучни карактеристики

Водич Должина:
10/25cm
Број На Модел На:
picatinny опфаќа железнички
Водич Тип:
picatinny опфаќа железнички
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Слични производи во категоријата