• Неодамнешно
  • -67 %
Нуркањето доведе Spearfishing 1.5 метар Најлон со Нерѓосувачки Челик Тока Тежина Појас Бесплатен превозот

Нуркањето доведе Spearfishing 1.5 метар Најлон со Нерѓосувачки Челик Тока Тежина Појас Бесплатен превозот

DEN 950.00
DEN 2880.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нуркањето Слободно нуркање Spearfishing 1.5 метар Најлон со Нерѓосувачки Челик Тока Тежина Појас
За нас : Yonsub е тим на слободно нуркање, нуркањето и НУРКАЊЕ ентузијасти кои се посветени на овој спорт. Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар нуркање производи на пазарот, разумни цени со одличен услуги на клиентите. Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ви благодариме за изборот на Yonsub!
Купи :
Сите наши производи ќе бидат сосема исти како и опис, па можете да ги купите директно. ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации :
1.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас.Ние цврсто веруваме дека
добрата комуникација може да го реши секој проблем, но не негативни повратни информации.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите работно време : 9 : 00 ЧАСОТ - 18 : 00 ЧАСОТ (Пекинг Време GMT+8), понеделник - сабота (време на викендите и празниците се исклучени).
Превозот
1.Обично,објектите ќе бидат испратени во рок од 1 работен ден.
2.Обично, тоа трае 15-25 дена до НАС, 28-38 дена на повеќето од други земји, 40-55 дена да Русија, Бразил, Италија и некои далечни земји.
3.Царина е обврска и одговорност на секој граѓанин во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност, ако е потребно.
Политика
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Во сите случаи, купувачите треба да се плати за поштенски трошоци да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид пред да купите.
3.Купувачите треба да не контактирате за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период од 14 дена.

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
Yon Под
логото:
yonsub
Тока:
нерѓосувачки
нуркање:
scubadiving
Име:
тежина појас
Долго:
1.5 м

Слични производи во категоријата