• Неодамнешно
  • -40 %
2018 VG10 Ножеви Поставите Професионални Јапонски Дамаск Челик Готвачи Нож Кујната Готвење Секира Алатки Морето Коњ Pakkawood Рачка

2018 VG10 Ножеви Поставите Професионални Јапонски Дамаск Челик Готвачи Нож Кујната Готвење Секира Алатки Морето Коњ Pakkawood

DEN 4348.00
DEN 7247.52

Количината на стоката
Това е достапна


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
VG10 дамаск 67 слоеви нож поставува морето коњ pakkawood се справи 2018 нов стил
(За 5pcs и 6pcs , ние ќе брод од страна на DHL за слободни)
Добар Нож , Среќен Живот!
Превозот/Област
САД/Европа
АЗИЈА/Среден Исток /Океанија/
Јужна Америка/Африка
Регистрирани Воздухопловната
15-30 дена
20-30 работни дена
20-60 работни дена
DHL
3-5 дена
5-10 работни дена
5-10 работни дена
Ние брод на сите 7 дена
*Нож може да биде забрането за увоз на вашиот локален обичај,па ве молиме да ја проверите за ова во вашиот локален обичај пред вашиот предлог активност
*Меѓународните Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние се обезбеди сигурен сервис политика. *Ако сте ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата. *Ако не го прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата. *Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. *Каков било спор или негативни повратни информации. Pls контактирајте со нас за solvement.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, ние искрено да ве покануваме да ни остави позитивен фидбек
со 5-ѕвезда рејтингот, ние ќе работат понапорно за да ви даде повеќе ги задоволи услуга.
Ви благодариме!! dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Клучни карактеристики

Тип:
Нож Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
Г-ДИН ГОТВАЧ
Метал Тип:
Јаглероден Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Пакување:
Шест-парче Сет
Број На Модел На:
KYLINseries
Должина На Ножот:
888753.5 инч
Сечилото Материјал:
VG10 Дамаск од не ' Рѓосувачки Челик 67 Слоеви
Рачка Материјал:
море коњ pakkawood рачка
мултифункционален:
Месо сечење сечење зеленчук & Овошје
Нето тежина:
pls види детали
квалитет:
Топ ножеви
Предност:
Не се лизга и ' Рѓа заштита
челик јадрото:
vg10 дамаск челик
По услуга:
целосна наплата или да го промените нова

Слични производи во категоријата