• Неодамнешно
  • -18 %
Хлапак главата заштита капа Хлапак глава Покритие за Philips Norelco PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 HQ8200 HQ8260 Хлапак Guard

Хлапак главата заштита капа Хлапак глава Покритие за Philips Norelco PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 HQ8200 HQ8260 Хлапак

DEN 195.00
DEN 238.08

Количината на стоката
Това е достапна

Хлапак главата заштита капа Хлапак глава Покритие за Philips Norelco PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 HQ8200 HQ8260 Хлапак Guard
Опис : -100% Нов, Без Пакет. - Лесно да се инсталира - Компатибилен со PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 PT735 PT860 PT870 PT875 PT880 AT750 A T751 AT752 AT753 AT754 AT890 AT891 AT892 AT893 AT894 AT910 AT921 AT940
HQ8200 HQ8240 HQ8250 HQ8260 HQ8270 8240 XL 8251 XL 8250 XL итн. Пакет се вклучени :
1x Хлапак глава Покритие

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Количина:
Хлапак глава Покритие
Големина:
For Philips PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730
Состојба:
100% нови
Објектот:
Хлапак глава Покритие
Кутија:
без мало пакување
превозот:
Бесплатен превозот
Снабдување Тип:
во парк
име на :
Хлапак главата заштита капа за Philips PT710 PT715 PT720 PT725 PT728
Функција:
заштита капа guard

Слични производи во категоријата