• Неодамнешно
  • -24 %
2 парчиња/24Grids Помине Уметност полски Нокти Печати DIY Цртање Сликарство Алатка Боја Мешање Палета Јадење Монтажни Двојно-дек Кутија

2 парчиња/24Grids Помине Уметност полски Нокти Печати DIY Цртање Сликарство Алатка Боја Мешање Палета Јадење Монтажни Двојно-дек

DEN 364.00
DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна

2 парчиња/24 Grids Помине Уметност полски Нокти Печати DIY Цртање Сликарство Алатка Боја Мешање Палета Јадење Монтажни Двојно-дек Кутија
Опис :
Можете лесно може да се стави вашиот лак на овој 24-grid двојно-палубата на палети во една кутија.
Висок капацитет, лесно да се одржи и се мијат. Зошто да не се погледне и сега?
Карактеристики :
Погодна за двете професионална употреба или лична употреба.
Направени од високо квалитетни пластични, трајни доволно за долго време се користи.
24 мрежи за разни бои, добра големина и лесен.
Го прави тоа полесно да се работи на повеќе од еден проект на време.
Лесно да се мијат, секоја мрежа се монтажни, добро за флексибилна употреба.
Спецификација :
Тип : Палета
Материјал : (Кутија) PP/ABS
Боја : Бела со Црн
Објектот Големина : Прибл. 216 * 95 * 24mm / 8.5 * 3.74 * 0.94 во(L * W * H)
Мрежа со Дијаметар(1 Pc) : 32-милиметри / 1.26 во
Објектот Тежина : Околу. 211g / 7.44 оз
Пакет Големина : Прибл. 235 * 105 * 26mm / 9.25 * 4.13 * 1.03 во(L * W * H)
Пакет Тежина : Околу. 213g / 7.51 оз
Пакет Листата :
1 * Кутија(2 палети вклучени)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
moonvvin
Број На Модел На:
S3C13
Материјал:
(Кутија)PP/ABS
Големина:
-
Количина:
-
Тип На Објект:
Ноктите Форма

Слични производи во категоријата