• Неодамнешно
  • -10 %
Пред Нога Штипки Почива подложка за нозе Педали За KAWASAKI EX250 NINJA 250R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ZZR1100 ZZR 1100 ZX9R ZX-9R

Пред Нога Штипки Почива подложка за нозе Педали За KAWASAKI EX250 NINJA 250R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ZZR1100 ZZR 1100 ZX9R

DEN 575.00
DEN 638.40

Количината на стоката
Това е достапна

Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
100% Сосема Нов
•боја : како на сликата
•Направени од 6061 Т-6 воздух занает одделение алуминиум.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
ОДГОВАРА : KAWASAKI(Пред)
ZRX400 ZXR1100 ZRX1200
Z1000 03-06
Z750 03-06
EX250 NINJA 250 R 2008-2013
ZZR1100 1993-2002
ZX9 R 1994-1997
1. Alipay е Prefered. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Превозот време како што се следниве : 2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
318953
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива

Слични производи во категоријата