• Неодамнешно
  • -5 %
За Хонда CBR600RR Не-ABS 2009 2010 2011 2012 CBR 600 RR CBR600 RR Footrests Rearset CNC Задни Сет Прилагодливи Нога Штипки Footpeg

За Хонда CBR600RR Не-ABS 2009 2010 2011 2012 CBR 600 RR CBR600 RR Footrests Rearset CNC Задни Сет Прилагодливи Нога Штипки Footpeg

DEN 5016.00
DEN 5280.00

Количината на стоката
Това е достапна


• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ротирачки Контроли, еден пар на топката лежишта, обезбедување на исклучително прецизни движења Knurled Нога Штипки За Не-се Лизга на Зафат
Целосно Прилагодливи Позиционирање На Нога Штипки За Да Овозможи Поудобен И Агресивен Тело Позиција
Двојно Нерѓосувачки Челик Топката Лагери За Двете Shift И Кочница Држела Целосно Прилагодливи За Да Одговара На Вашиот Стил На Возење
Се поставува доаѓаат со хардвер монтажа, shift род, итн. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Нога остатокот прилагодливи во различни правци, тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција. Ако ви треба друг модел или боја, ве молиме оставете порака на модел&година на вашиот велосипед на Aliexpress или да испратите Aliexpress порака до нас кога ќе плати за тоа.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Различни година модел бренд кој со различни rearset! Ви благодарам многу!
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Тежина:
1.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
За CBR600RR Не-ABS 2009 2010 2011 2012
боја:
Црна, Сребрена Зелена Црвена Сина Титаниум Злато
Модел:
За CBR600RR Не-ABS 2009 2010 2011 2012
Поставување на Возило:
Лево И Право Rearset
Количина:
Кочница Rearset + Shift Rearset + Shift Стандард

Слични производи во категоријата