• Неодамнешно
  • -10 %
Мотоцикл Палка Пред Нога Штипки Почива подложка за нозе Педали За ЈАМАХА MT03 МТ-03 06-09 TDM900 TDM 900 02-09 XJ900 XJ 900 1995-2003

Мотоцикл Палка Пред Нога Штипки Почива подложка за нозе Педали За ЈАМАХА MT03 МТ-03 06-09 TDM900 TDM 900 02-09 XJ900 XJ 900 1995-2003

DEN 691.00
DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Alipay е Prefered. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
100% Сосема Нов
•боја : како на сликата
•Направени од 6061 Т-6 воздух занает одделение алуминиум. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
ОДГОВАРА : ЈАМАХА
Јамаха TDR 125 R (4 GW/4 GX1-4) 93-03
Јамаха FZ6 Fazer 04-05
Јамаха FZ6 Fazer 06-07
Јамаха FZ6 Fazer S2 (ABS) 07-08
Јамаха FZ6 S2 Гол (ABS) (1 B3) 07-08
Јамаха FZ6 S2 Гол (ABS) (1 B3) (2 Клипот Caliper) 04-07
Јамаха FZR 600 89
Јамаха FZR 600 90
Јамаха FZR 600 (3 HE) 91
Јамаха FZR 600 (3 HE) 92-93
Јамаха FZR 600 R (4 JH) 94
Јамаха FZR 600 R (4 JH) 95
Јамаха FZS 600 Fazer 04
Јамаха FZS 600 Fazer 98-99
Јамаха FZS 600 Fazer/СП 00-01
Јамаха FZS 600 Fazer/СП 02-03
Јамаха XJ 600 N Диверзија 94-95
Јамаха XJ 600 N Диверзија 96
Јамаха XJ 600 N Диверзија 97
Јамаха XJ 600 N Диверзија 98-03
Јамаха XJ 600 S Диверзија 92-95
Јамаха XJ 600 S Диверзија 96-97
Јамаха XJ 600 S Диверзија 98
Јамаха XJ 600 S Диверзија 99-03
Yamaha YZF 600 R6 06
Yamaha YZF 600 R6 07
Yamaha YZF 600 R6 10
Yamaha YZF 600 R6 98-00
Yamaha YZF 600 R6 (13 S1) 08
Yamaha YZF 600 R6 (13 S1) 09
Yamaha YZF 600 R6 (5 EB) 01-02
Yamaha YZF 600 R6 (5 SL) 03
Yamaha YZF 600 R6 (5 SL) 04
Yamaha YZF 600 R6 (5 SL) 05
Yamaha YZF 600 R6 S 06
Јамаха MT03 06-09
Јамаха TDM НА 900/AV/AW/СЕКИРА/АЈ (ABS) 05-09
Јамаха TDM 900 P/Р 02-03
Јамаха TDM 900 S 04
Јамаха TDM 900 T/V/W/X/Y 05-09
Јамаха XJ 900 S Диверзија 95
Јамаха XJ 900 S Диверзија 96
Јамаха XJ 900 S Диверзија 97-03
Yamaha YZF 1000 R1 00-01
Yamaha YZF 1000 R1 02-03
Yamaha YZF 1000 R1 06
Yamaha YZF 1000 R1 07
Yamaha YZF 1000 R1 08
Yamaha YZF 1000 R1 09
Yamaha YZF 1000 R1 98
Yamaha YZF 1000 R1 99
Yamaha YZF 1000 R1 (5 VY) 04-05
Јамаха BT 1100 P/R/S Булдог 02-04
Јамаха BT 1100 T/V Булдог 05-06
Yamaha FJR 1300 N/P 01-02
Yamaha FJR 1300 R/AR/S/КАКО/НА (ABS) 03-05
Јамаха XV 1700 ПЦР Патот Ѕвезда Воин 03-05
Јамаха Fazer 700 1986-1987
Јамаха FZ1 2001-2013
Јамаха FZ1 R/C 2003
Јамаха FZ6 2004-2009
Јамаха FZ6 R 2009-2013
Јамаха FZ6 R Равен 2011
Јамаха FZ6 R Тимот на Јамаха 2013
Јамаха FJR1300 2003-2013
Јамаха FJR1300 ABS 2003-2013
Јамаха FJR1300 AE права 2005-2011
Јамаха FJR1300 R/C 2003
1.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
3171923
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива

Слични производи во категоријата