• Неодамнешно
  • -29 %
Bjmoto НОВ Мотоцикл CNC Нога Штипки Задните Патници Footrests За Јамаха Tmax 500 XP500 Tmax 530 2013- MT07 MT09 2013-2017

Bjmoto НОВ Мотоцикл CNC Нога Штипки Задните Патници Footrests За Јамаха Tmax 500 XP500 Tmax 530 2013- MT07 MT09 2013-2017

DEN 1082.00
DEN 1524.48

Количината на стоката
Това е достапна


Мотоцикл Виткање Нога Штипки CNC Задните Патници Footrests За Јамаха Сите Tmax 500, XP500,Tmax 530 2013-2015 - Виткање Нога Штипки За Прилагодливи Rearset - Материјал : CNC Алуминиум - Боја : Црна,Сребрена,Златна,Црвена,Сива,Сина - Fitment : За Јамаха Сите Tmax 500, XP500 За Јамаха Tmax 530 2013-2016 За Јамаха MT07 2013-2017 За Јамаха MT09 2013-2017

Клучни карактеристики

боја:
Сива, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Име На Модел:
FP-002
Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива
боја:
Црна,Сребрена,Златна,Црвена,Сива,Сина
Материјал:
CNC алуминиум
Fitment:
За Јамаха Сите Tmax 500, XP500
Fitment1:
За Јамаха Tmax 530 2013-2016
Fitment2:
За Јамаха MT07 MT09 2013-2017

Слични производи во категоријата