• Неодамнешно
  • -5 %
CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки Црна За ХОНДА CB400F CB500F CBR400R CBR500R 2013 2014 2015 година

CNC Прилагодливи Rider Задните Поставува Rearset подложка за нозе Нога Остатокот Штипки Црна За ХОНДА CB400F CB500F CBR400R CBR500R

DEN 5153.00
DEN 5424.00

Количината на стоката
Това е достапна

Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е за Возачот,а Не и за Патникот .Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење.Мотоцикл Трки Прилагодливи Rearsets Опис Кол : Еден Сет Боја : Како на сликата прикажани Поставеност на Возило : Задните (Лево и Право) Fitment : За ХОНДА CB400 F 2013-2016
За ХОНДА CB500 F 2013-2016
За ХОНДА CBR400 R 2013-2016
За ХОНДА CBR500 R 2013-2016 Материјал : Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За ХОНДА CB400F CB500F CBR400R CBR500R 2013 2014 2015 2016 година
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка на Алуминиум,ЦПУ Машински.
Објектот Тежина:
1.6kg

Слични производи во категоријата