• Неодамнешно
  • -20 %
Мини Стил Секси жените Лето Nightgowns Бесплатен Превозот Година Свила Чипка Nightwear Дами Оглавник Backless Сатен Sleepwear Топла Продажба

Мини Стил Секси жените Лето Nightgowns Бесплатен Превозот Година Свила Чипка Nightwear Дами Оглавник Backless Сатен Sleepwear

DEN 744.00
DEN 929.28

Количината на стоката
Това е достапна


*$* За нарачки ПОВЕЌЕ од US$15,следење на информации е достапна.
КАКО ДА се КУПИ ( Min.
*$* Ве молиме имајте во предвид дека нашата цената не вклучува никакви увозни даноци и нормално, повеќето земји не наплаќа данок за увоз на мали купува.
ПОВРАТНИ информации
Ние сме вид и искрен продавачот, со задоволство да ви понудиме на нашите најдобри услуга и се стремиме да ве задоволи wholeheartedly. Ако вашата цел износ е помалку од
US$15,.
*$* Ако не успеа да ја примите вашата нарачка во рок од 60 дена, ве молиме да ни побара да се прошири вашата нарачка заштита; И ако се уште не успеваат да ја примите вашата нарачка до 90 ден , ве молиме отворете спорот со ИЗБИРАЊЕ на "ЛИЧНИ RESONS" или "ЛЕСНО ВРАТИ" ние ќе се согласат на вашето барање по проверка со нашите логистичка компанија, и можете да добиете вашите пари назад.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
*$* За било какви проблеми поради нашите страни ,ние ќе reship или рефундирање на целата плаќање. Овие надоместоци може да се собираат во времето на испорака.Цел= US$15 За Бесплатен Превозот)
*$* Ве молиме имајте во предвид : Нашата Мин.
*$* Ако сте среќни со нашите производи, ве молиме да ни даде на СИТЕ ПЕТ ЅВЕЗДИ !
*$* Ако НЕ сте задоволни со нашата објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине ни негативни повратни информации и да ни даде можност и
за да се реши проблемот. Се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас. Ве молиме DONOT купи, ако не може да го прифати ова. Ние може да одговори на вашите пораки или цел порака во рок од 48 часа.
*$* За нарачки ПОМАЛКУ од US$15, без да плаќаат посебен превозот надомест на US$2,следење на информации НЕ е достапна.детали за производот
Како да знам која големина да нарачате? Одберете ја големината кој најдобро одговара на вашата најголема мерка (биста, половината или хип).
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
*$* Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Ali Express или ни е-мејл. Ние НЕ го прифати спор поради ознака големина или означените големина во облека.
ОЗНАКА ГОЛЕМИНА ПРАШАЊЕ
Ние може да се отсечени Ознака Големина со цел да се избегнат забуни како Ознака Големина или Големина означени во облека е Кинески Големина, која е различна со ЕУ големина или НИ големина.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Материјал Состав:
Spandex
Јака:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
PJ0449
Материјал:
Свила
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns

Слични производи во категоријата