• Неодамнешно
DC12V-24V PWM LED Допир Dimmer 25A x 1 канал 300W со АНТЕНСКИ допир далечински Dimmer Контролер за Singel боја Led Лента

DC12V-24V PWM LED Допир Dimmer 25A x 1 канал 300W со АНТЕНСКИ допир далечински Dimmer Контролер за Singel боја Led Лента

DEN 1055.04

Количината на стоката
Това е достапна

Испраќање на плаќање. Ако не сте го примиле пакетот пред заштита измине времето, ве молиме контактирајте со нас за помош. За нарачка помала од $5 , продавачот ќе одлучи дали тој ќе брод пакети со следење на број или не . 100% НАПЛАТА за ЦЕЛАТА КОЛЕКЦИИ е Неприфатливо бидејќи возачот & контролорот се во добра состојба. Повеќето пакети ќе пристигне во 60 дена или многу побрзо, меѓутоа, за време на испорака може да се разликува поради многу фактори, особено во шпицот на сезоната на транспорт.
Ако заштитата време е за помалку од 10 дена, но сеуште не сум добила на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на заштита на време за тебе и да се обиде да се најде причината за одложувањето и обидете се да се реши и да ти кажам најновите информации добивме. Бесплатен превозот за повеќето земји.
DC12 V-24 V PWM LED Допир Dimmer 25 A x 1 канал 300 W со АНТЕНСКИ допир далечински Dimmer Контролер за Singel боја Led Лента
Основни Детали
Работна Температура : -20 C~60°C
Влезен Напон : DC12-24 V за опција(PLS се избере вистинскиот соодветно)
Сивото ниво : 256
Излезна струја : 25 A(макс) x 1channel
Излез : 1 канал Само
Поврзување на Владата : Заеднички анодна
Контрола на далечина : ≤20meters
Излезна Моќност : 12 V≤300 W; 24 V≤600 W
ЗАПАД(G) : 250g
GW(G) : 340g
Производ Големина : 91(L) x 88(W) x 24mm(H)
Пакување Големина : 147(L) x 84(W)x 74mm(H)
Долг животен век : >50. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,Сите ма jor кредитни картички се прифаќаат. Ако производите не се користи и сакате да се вратите на неа, ве молиме да го испрати назад во 7 дена или ние ќе претпостави дека на производи се користи. Нарачката адреса треба да бидат точни.000 часа Предности
* Ова ДОВЕДЕ Dimmer усвојување на Константен напон дизајн, Работен напон DC12-24 V, 25 A(max),
* Безжични RF осетлив на допир Далечински контролер
* Чувствителни на допир прстен да се затемнете на светлината, без strobe
* На контролорот со RJ45 synochronous мрежна порта, со нето жица може да биде едноставно синхронизација контрола
* Со исклучување меморија за складирање функција, секој пат кога моќта retian последен пат моќ промена на режимот
Пакување Детали
1pcs контролер + 1pcs далечинскиот
Детали На Сликата
1.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нежните
Материјал:
пластика, ABS
Број На Модел На:
SL-RTD-300W
Гаранција:
2 години
Max. Оптоварување На Моќ:
300W
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
IKVVT

Слични производи во категоријата